O nas

O nas

Jesteśmy firmą obecną na rynku motoryzacyjnym od roku 1980. Na początku jako dealer Fiata. W roku 1996 rozszerzyliśmy działalność o markę Alfa Romeo, a w roku 2005 zostaliśmy dealerem Subaru. Zapraszamy do jednego z największych w Polsce salonu Subaru, gdzie w doskonałych warunkach możecie Państwo zapoznać się z gamą modeli tej wspaniałej marki. Oferujemy Państwu również pełny zakres usług finansowych (kredyty, leasing, specjalne pakiety ubezpieczeń). Dział samochodów używanych poleca Państwu usługi w zakresie, sprzedaży, skupu, odkupu, zamiany, komisu - oferta dotyczy samochodów wszystkich marek.

Nasz serwis posiada 14 stanowisk naprawczych, wyposażonych w specjalistyczne podnośniki stemplowe i nożycowe, linię diagnostyczną, urządzenia do pomiaru geometrii kół, obsługi klimatyzacji i diagnostyki silnika. Całe wyposażenie serwisu firmowane jest przez MAHA GmbH wiodącego niemieckiego producenta tego typu urządzeń.

Stały zespół mechaników i diagnostów z wieloletnim stażem, w sposób ciągły doskonalący swoje umiejętności na specjalistycznych kursach w połączeniu z doskonałym wyposażeniem gwarantuje Państwu wysoką jakość świadczonych usług.

W naszym  sklepie dostępny jest szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów. Pracownicy działu części zamiennych służą Państwu fachową pomocą przy ich zakupie.

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest nadany nam przez firmę DECRA certyfikat jakości ISO 9001-2000.